image

Hakkımızda

Global Perspektif

Centa, geniş bir teknoloji ve mühendislik yelpazesinde yenilikçi çözümler sunarak işletmelerin dijital ve fiziksel dünyalarda rekabet avantajı elde etmelerine yardımcı olur. Dijital dönüşüm, yapay zeka, mekatronik, web ve mobil uygulama çözümleri, blockchain gibi çeşitli alanlarda derinlemesine uzmanlık sunan Centa, global bir perspektifle üç kıtada faaliyet göstermektedir. Güçlü bir mühendis kadrosuna sahip olan şirketimiz, müşterilerine özelleştirilmiş, uçtan uca çözümler geliştirerek iş süreçlerini dönüştürmekte ve sektörlerinde öncü olmalarını sağlamaktadır.

Misyon

Teknolojinin sınırlarını zorlayarak, işletmelerin karmaşık zorluklarına yenilikçi çözümler sunmak ve onları sürdürülebilir büyüme yolunda desteklemek Centa'nın temel misyonudur. Müşteri odaklı yaklaşımımızla, her bir projede mükemmeliyeti hedefleyerek, işletmelerin dijital dönüşüm ve inovasyon yolculuklarında güvenilir bir partner olmayı amaçlıyoruz.

Vizyon

Centa olarak vizyonumuz, teknoloji ve mühendislikte dünya çapında tanınan, tercih edilen bir lider olmak ve işletmelere dönüşümlerinde rehberlik ederek onları geleceğe taşımaktır. Yenilikçi çözümlerimizle müşterilerimizin sektörlerinde fark yaratmalarını sağlamak ve teknolojinin sunduğu imkanları en üst düzeyde kullanmalarına yardımcı olmak temel hedefimizdir.

E-posta

info@centasoft.com

İletişim Numarası

+90 212 572 02 66

CENTASOFT

GLOBAL TECRÜBE

Amerika ve Avrupa ve Orta Doğudaki bir çok ülkede; yazılım sistemleri, mühendislik çözümleri, dijital tasarımlar gibi dijital ve yenilikçi çözümler sunuyoruz.

Centa olarak uzman ekibimizin onlarca yıllık tecrübesi ile kişilere ve şirketlere özel sunduğumuz hizmetler ile projeleri sürdürülebilir hale getiriyoruz.

image

3

Kıtada
İnovatif
Çözümler
TEKNOLOJİK HİZMET

Teknolojik Hizmetler ve Çözümler Sunuyoruz.

Yüksek teknolojiye dair tecrübemiz ve global ekibimiz ile müşterilerimizin sorunlarını çözecek teknolojik hizmetler sunuyoruz.

Elif Haskırış

Genel Müdür

E.Haskiris

image
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo
logo